Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Djali i Holyfield debuton me KO për 16 sekonda
Djali i Holyfield debuton me KO për 16 sekonda

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Djali i Holyfield debuton me KO për 16 sekonda

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 3,119 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Evan Holyfield ka debutuar në boksin profesionist me fitore në kategorinë peshave të mesme, madje vetëm 16 sekonda iu deshën për arritur deri të fitorja.

Kategoritë


0 komente


0/500