Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Djali i Tunës e thotë fjalën e parë "babi"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Djali i Tunës e thotë fjalën e parë "babi"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Djali i Tunës e thotë fjalën e parë "babi"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,696 shikime
 • 2,696 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e shqipton fjalën babi djali i Tunës

Kategoritë0 komente