Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Do t’ju rrjepim si Serbi’, radikalët katolik të Shqipërisë kundërshtojnë shkuarjen e kosovarëve në deti
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Do t’ju rrjepim si Serbi’, radikalët katolik të Shqipërisë kundërshtojnë shkuarjen e kosovarëve në deti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Do t’ju rrjepim si Serbi’, radikalët katolik të Shqipërisë kundërshtojnë shkuarjen e kosovarëve në deti

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 51,263 shikime
 • 51,263 shikime
 • 0 shikues
 • 13
 • 13
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


4 komente