Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dodë Gjergji: Këta që kanë pre mikun në besë, të gatshëm ta dorëzojnë edhe kryeministrin
Dodë Gjergji: Këta që kanë pre mikun në besë, të gatshëm ta dorëzojnë edhe kryeministrin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dodë Gjergji: Këta që kanë pre mikun në besë, të gatshëm ta dorëzojnë edhe kryeministrin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji i ka goditur zyrtarët e vendit që i kanë dorëzuar në Turqi gjashtë shtetasit turq, duke pohuar se “këta që kanë pre mikun në besë dje, nesër do të jenë të gatshëm ta dorëzojnë edhe kryeministrin”.

Kategoritë


0 komente


0/500