Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Dogana në aksion

1 sezon | 27 episode | 107,107 shikime

Video ekskluzive të aksioneve doganore kundër produkteve të kontrabandës.

Dogana
Aksion
Rend

Alternate Text