Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Akuzat ndaj Haradinajt dhe rikthimi i Kadaj-Bujupit në AAK
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Akuzat ndaj Haradinajt dhe rikthimi i Kadaj-Bujupit në AAK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Akuzat ndaj Haradinajt dhe rikthimi i Kadaj-Bujupit në AAK

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 238 shikime
 • 238 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e Kuvendit, Donika Kadaj- Bujupi, për vite të tëra ishte pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, por në vitin 2016, ajo kishte vendosur që të kalojë në Lëvizjen Vetëvendosje.

Kategoritë


0 komente