Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Doom Eternal Review | Rikthim në ferr
Doom Eternal Review | Rikthim në ferr

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Doom Eternal Review | Rikthim në ferr

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Seria Doom ka ndihmuar në kthimin e zhanrit first-person shooter në gjigandin që është sot, por pavarësisht se është një nga lojërat më të rëndësishme në historinë e gaming, për një periudhë të gjatë ajo ishte në gjumë. Pati një pushim 12 vjeçar ndërmjet lançimit të Doom 3 në 2004 dhe Doom 2016 nga id Software, me serinë që kaloi një krizë identiteti dhe çdo përpjekje për ta ringjallur atë ngecte në fazën e zhvillimit. Fatmirësisht, me rinisjen e serisë Doom dhe lançimin e Doom Eternal, është fare e qartë se seria është rikthyer në rrugën e duhur dhe jo vetëm kaq, por është më e mirë se më parë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500