Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dostat n'Troje - E01: Burimi i Valbonës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E01: Burimi i Valbonës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E01: Burimi i Valbonës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22,972 shikime
 • 22,972 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e parë të Dostave n'Troje, Nik Morina dhe shokët e tij nisin udhëtimin nga Prishtina për në Bajram Curri,  ndalen në ujëvarën e famshme Burimi i Valbonës e mandej vendosen në Valbonë ku kalojnë natën, 

Një prodhim i gjirafaStudios. 

Drejtuar nga: Nik Morina
Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu.

Muzika: 
Never be alone Instrumental Version- Basixx
Finally here [Instrumental Version] by Daniel Gunnarsson [Electro Music]
Drive Drive Drive [Instrumental Version] by Loving Caliber [House Music]

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente