Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dostat n'Troje - E10: Malet e Sharrit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E10: Malet e Sharrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E10: Malet e Sharrit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,400 shikime
 • 8,400 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e fundit të Dostave n'Troje, ata e përmbyllin rrugëtimin e tyre nëpër viset shqiptare në Malet Piktoreske të Sharrit, ku një hiking i gjatë dhe i mundimshëm i dhuron reflekstim, sodisfaksion dhe edhe më shumë dashuri për atdheun e tyre. 

Një prodhim i gjirafaStudios

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika: 
EpidemicSound - She's a Badass
EpidemicSound - Put the Place up
EpidemicSound - In the Atmosphere
EpidemicSound - Pretty Face (Instrumental Version)

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente