Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dostat n'Troje - E03: Syri i Kaltër, Theth
Dostat n'Troje - E03: Syri i Kaltër, Theth

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E03: Syri i Kaltër, Theth

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11,876 shikime
 • 11,876 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e tretë të Dostave n'Troje, kemi mundësinë të njihemi me bukurinë e hatashme të Syrit të Kaltër në Theth e mandej me natyrën unike malore në ato vise. 

Një prodhim i gjirafaStudios. 

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika: 
EpidemicSound - Powerwalkin'
EpidemicSound - On The Knife

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500