Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dostat n'Troje - E04: Shkodër, Rana e Hedhun
Dostat n'Troje - E04: Shkodër, Rana e Hedhun

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E04: Shkodër, Rana e Hedhun

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,496 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e katërt të Dostave n'Troje, katër shokët nisen në drejtim të qytetit të Shkodrës, hasen me vështirësitë e rrugës, por kalojnë ditën buzë detit, në plazhin e njohur lezhian Rana e Hedhun. 

Një prodhim i gjirafaStudios

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
Music by BENSOUND http://www.bensound.com/royalty-free-...
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0
http://creativecommons.org/licenses/b...
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/-vEb08MgMhM

The Big Score - MK2

EpidemicSound - In and Out of Love (Tigerblood Jewel Remix)

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente


0/500