Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat
Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7,380 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e gjashtë të Dostave n'Troje, Nik Morina dhe shokët e tij vizitojnë disa prej qyteteve më të rëndësishme të Shqipërisë Jug-Lindore: Gjirokastrën, Përmetin dhe Beratin.

Një prodhim i gjirafaStudios 

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
EpidemicSound - Perfectly Opposite (Deek Cloud Remix Instrumental)

EpidemicSound - Can't Wait

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500