Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dostat n'Troje - E07: Kanioni i Osumit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E07: Kanioni i Osumit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E07: Kanioni i Osumit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 5,043 shikime
 • 5,043 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e shtatë të Dostave n'Troje, njihemi gjerësisht me Kanionin e famshëm të Osumit, bukuritë e tij natyrore por edhe historinë e kësaj zone. 

Një prodhim i gjirafaStudios

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: NIk Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
In the Land of Rhinoplasty - Jingle Punks (
No Pressha - Jingle Punks 
EpidemicSound - Omission

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente