Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Dostat n'Troje

10 episode | 109,922 shikime

"Dostat n'Troje" është një format novativ, qëllimi i të cilit është të na njohë me bukuritë e jashtëzakonshme dhe vlerat e çmuara të trojeve shqiptare. 
10 episode, 4 shokë, disa kamera, pak buxhet dhe zemrat plot me dashni na sjellin një aventurë ndryshe nëpër viset e shqiptarisë. 
Udhëtoni  e kënaquni me Dostat nëpër Trojet tona të dashura! 

Shfaq më shumë

Prodhim i: GjirafaStudios 
Drejtuar nga: Nik Morina
 

Alternate Text