Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni "Double Trouble" - Kreshnik Berisha & Alaudin Hamiti
Emisioni "Double Trouble" - Kreshnik Berisha & Alaudin Hamiti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 37:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni "Double Trouble" - Kreshnik Berisha & Alaudin Hamiti

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 880 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mysafir te emisionit te pare ne "Double Trouble" me Shqipen dhe Gonxhen, jane moderatoret, Dini dhe Keka. Me cfare u perballen ata, ndiqeni emisionin.

Kategoritë


0 komente


0/500