Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dragon Ball Z: Kakarot Review - Një lojë Dragon Ball si kurrë më parë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dragon Ball Z: Kakarot Review - Një lojë Dragon Ball si kurrë më parë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dragon Ball Z: Kakarot Review - Një lojë Dragon Ball si kurrë më parë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dragon Ball Z: Kakarot sjell historinë e Dragon Ball Z në një lojë open world RPG. A është ky adaptimi perfekt i anime-s? Zbulojeni në review-n e GameON Albania!

Dragon Ball Z: Kakarot mund të luhet në PC, PS4 dhe Xbox One. Kjo review është mundësuar nga Albagame.

Për ta blerë lojën online vizitoni link-un më poshtë: http://bit.ly/alba-dbzkakarot

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente