Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Drejt BE-së me ligje veç hajt
Drejt BE-së me ligje veç hajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drejt BE-së me ligje veç hajt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Institucionet e Kosovës janë në vlugun e miratimit të ligjeve që janë obligative për integrim në BE. Njëri nga ta është ligji për programin e implementimit të MSA-së i cili është miratuar nga Kuvendi. Por Ligji është miratuar sa për sy e faqe. Kjo u konfirmuar nga ministrja e Integrimeve Dhurata Hoxha. Ajo madje këtë e ka thënë para kolegëve të saj ministra dhe shefit të saj kryeministrit Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Kategoritë


0 komente


0/500