Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Drejtësia në Kosovë

59 episode | 624,272 shikime

Emision për fushën e drejtësisë me tema nga Policia, Prokuroria dhe Gjyqësori.

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Sezoni I
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat