Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Drenori: Ne nuk i kemi fëmijët të sigurt nëpër shkolla, kjo është arsyeja pse po më padit Kryetari
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drenori: Ne nuk i kemi fëmijët të sigurt nëpër shkolla, kjo është arsyeja pse po më padit Kryetari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drenori: Ne nuk i kemi fëmijët të sigurt nëpër shkolla, kjo është arsyeja pse po më padit Kryetari

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 98 shikime
 • 98 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drenori: Ne nuk i kemi fëmijët të sigurt nëpër shkolla, kjo është arsyeja pse po më padit Kryetari

InDoks | Intervistë me Xhavit Drenorin, Politikan nga Drenasi

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “E përdhunuar nga shteti” 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë


0 komente