Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dy javë pasi lindi vajzë, ja çka ndodhi me barkun e Emina Çunmulajt!
Dy javë pasi lindi vajzë, ja çka ndodhi me barkun e Emina Çunmulajt!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dy javë pasi lindi vajzë, ja çka ndodhi me barkun e Emina Çunmulajt!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 456 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Ja çfarë ka ndodhur me Emina Çunmulaj pas lindjes

Kategoritë


0 komente


0/500