Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dy prokurorë refuzuan të marrin në shqyrtim lëndën “Hasani – Lumezi”, i treti caktohet nesër
Dy prokurorë refuzuan të marrin në shqyrtim lëndën “Hasani – Lumezi”, i treti caktohet nesër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dy prokurorë refuzuan të marrin në shqyrtim lëndën “Hasani – Lumezi”, i treti caktohet nesër

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 226 shikime
 • 226 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy prokurorë refuzuan të marrin në shqyrtim lëndën “Hasani – Lumezi”, i treti caktohet nesër

Kategoritë


0 komente


0/500