Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
E thotë me në fund, afërsia e këtij mashkulli e ka bekuar Shkurte Gashin
E thotë me në fund, afërsia e këtij mashkulli e ka bekuar Shkurte Gashin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E thotë me në fund, afërsia e këtij mashkulli e ka bekuar Shkurte Gashin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,949 shikime
 • 3,949 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shkurte Gashi ndihet e bekuar qe e ka afër këtë mashkull!

Kategoritë


0 komente


0/500