Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
ECJA NGA HIKING NJERI PËR NË MAJËN E GURIT TË KUQ 2522M (+ LIQENAT) NË RUGOVË.
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
ECJA NGA HIKING NJERI PËR NË MAJËN E GURIT TË KUQ 2522M (+ LIQENAT) NË RUGOVË.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ECJA NGA HIKING NJERI PËR NË MAJËN E GURIT TË KUQ 2522M (+ LIQENAT) NË RUGOVË.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

ECJA NGA HIKING NJERI PËR NË MAJËN E GURIT TË KUQ 2522M (+ LIQENAT) NË RUGOVË.

Kategoritë


0 komente