Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Edhe një “piktor” në Kuvend
Edhe një “piktor” në Kuvend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edhe një “piktor” në Kuvend

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 69 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pasi që u ngop me biskota dhe çipsa ia nisi të vizatojë. Deputeti më i moshuar në Kuvendin e Kosovës Adem Mikullovci si duket nuk ishte i interesuar të dëgjojë debatin në Kuvend.

Kategoritë


0 komente


0/500