Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Egzona sfidon temperaturat e lara me këtë veshje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Egzona sfidon temperaturat e lara me këtë veshje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Egzona sfidon temperaturat e lara me këtë veshje

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 348 shikime
 • 348 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqit 

Kategoritë


0 komente