Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Neca e Egzona këndojnë me def gjatë orarit të punës, ja cila po i 'bie' defit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Neca e Egzona këndojnë me def gjatë orarit të punës, ja cila po i 'bie' defit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Neca e Egzona këndojnë me def gjatë orarit të punës, ja cila po i 'bie' defit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 822 shikime
 • 822 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Egzona e Neca këndojnë me def

Kategoritë


0 komente