Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 12: Muzika Shqipe
Ekspertiza - Episodi 12: Muzika Shqipe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 12: Muzika Shqipe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 54,603 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Në këtë episod të dymbëdhjetë të Ekspertizës, Akademikët në studio diskutojnë mbi çka është muzika e vërtetë shqiptare. 

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


2 komente


0/500