Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza: Aksidenti në Mramor u shkaktua nga vetura ku ishin viktimat
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza: Aksidenti në Mramor u shkaktua nga vetura ku ishin viktimat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza: Aksidenti në Mramor u shkaktua nga vetura ku ishin viktimat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,913 shikime
 • 2,913 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  2 komente