Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ekspertiza - Episodi 13: Sinan Vllasaliu
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 13: Sinan Vllasaliu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 20:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 13: Sinan Vllasaliu

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 57,822 shikime
 • 57,822 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të trembëdhjetë të Ekspertizës, Akademikët në studio diskutojnë mbi këngën "Shtëpia e Babës" nga Sinan Vllasaliu.

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


7 komente