Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ekspertiza - Episodi 15: Robert Berisha
Ekspertiza - Episodi 15: Robert Berisha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 15: Robert Berisha

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 64,398 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Në këtë episod të pesëmbëdhjetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë jetën dhe bëmat e Robert Berishës.

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


1 koment


0/500