Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 18: Motelet
Ekspertiza - Episodi 18: Motelet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 18: Motelet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 76,359 shikime
 • 76,359 shikime
 • 0 shikues
 • 8
 • 8
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të tetëmbëdhjetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë fenomenin e Moteleve. 


Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


5 komente


0/500