Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 2: Ghetto Geasy
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 2: Ghetto Geasy

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 2: Ghetto Geasy

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 74,726 shikime
 • 74,726 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të dytë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë tekstin e këngës "Ajo" nga Ghetto Geasy featuring Majk.

Komentoni nëse doni të shihni më shumë Ekspertiza!

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Një prodhim i MetronoM & gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

11 komente