Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 20: MC Kresha
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 20: MC Kresha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 20: MC Kresha

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 94,395 shikime
 • 94,395 shikime
 • 0 shikues
 • 8
 • 8
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të njëzetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë veprat e MC Kreshës


Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


9 komente