Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ekspertiza - Episodi 22: Armend Rexhepagiqi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 22: Armend Rexhepagiqi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 22: Armend Rexhepagiqi

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 64,826 shikime
 • 64,826 shikime
 • 0 shikues
 • 6
 • 6
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të njëzetëedy të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë të madhin Armend Rexhepagiqi.


Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


4 komente