Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 8: Blero
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 8: Blero

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Ambienti është mobiluar nga

MOBILE DEKOR

038 704 455

Ekspertiza - Episodi 8: Blero

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 51,402 shikime
 • 51,402 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të tetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë njeriun më të përvuajtur në historinë e estradës, Bleron.
Një prodhim i gjirafaStudios

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


6 komente