Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Ekspertiza

1 sezon | 5 episode | 210,463 shikime

Asnjë yll i estradës nuk mund t'i shpëtojë ekspertizës së detajuar të akademikëve në studio. 

Çka ka dashur të thotë autori? Cili është kuptimi i fshehtë i fjalëve në tekst? Cila rrymë filozofike ka ndikuar më së shumti në këtë këngë dhe si mundet shoqëria të përftojë dije dhe kulturë nëpërmjet këngëve hit të momentit?

Ekspertiza nuk ka asgjë personale, por vetëm humor dhe satirë. 


Skenari & Regjia: Ard Islami
Prodhuar nga: gjirafaStudios

Shfaq më shumë

Në studio:

Erza Ramuka 
Armend Baloku 
Granit Ukaj
Jeton Zogiani
Fisnik Ademi
 

Alternate Text
Ekspertiza
  • Ekspertiza
  • Prapaskenat
  • Për shfaqjen
Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat