Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Elvana shfaet e veshur me fustan të kuq e provokues, por a e keni parë çfarë po mban në kokë?!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Elvana shfaet e veshur me fustan të kuq e provokues, por a e keni parë çfarë po mban në kokë?!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Elvana shfaet e veshur me fustan të kuq e provokues, por a e keni parë çfarë po mban në kokë?!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 406 shikime
 • 406 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Elvana Gjata shfaqet provokeuse në videon e fundit

Kategoritë


0 komente