Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Egzona e provokon Albatritin në veturë, ja si i përgjigjet ai!
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Egzona e provokon Albatritin në veturë, ja si i përgjigjet ai!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Egzona e provokon Albatritin në veturë, ja si i përgjigjet ai!

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 4,602 shikime
 • 4,602 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si po duken ata sot

Kategoritë


0 komente