Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emin Beqiri nuk suspendohet nga Policia edhe pas konfirmimit të aktakuzës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emin Beqiri nuk suspendohet nga Policia edhe pas konfirmimit të aktakuzës

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 420 shikime
 • 420 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emin Beqiri nuk suspendohet nga Policia edhe pas konfirmimit të aktakuzës

Kategoritë0 komente