Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Enca me peshën e saj ja rreizkon jetën një personi në ujë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Enca me peshën e saj ja rreizkon jetën një personi në ujë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Enca me peshën e saj ja rreizkon jetën një personi në ujë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,214 shikime
 • 3,214 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka i bën mikës se saj Enca në deti!

Kategoritë


0 komente