Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Entrepreneurship in action: Innovators' response to COVID-19 outbreak | Ndërmarrësia në veprim: Reagimi i Ndërmarrësve ndaj COVID-19
Entrepreneurship in action: Innovators' response to COVID-19 outbreak | Ndërmarrësia në veprim: Reagimi i Ndërmarrësve ndaj COVID-19

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 55:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Entrepreneurship in action: Innovators' response to COVID-19 outbreak | Ndërmarrësia në veprim: Reagimi i Ndërmarrësve ndaj COVID-19

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 1,045 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Virtual forum supported by the EBRD and the European Union (EU)’s Enterprise Development Investment Facility (WB EDIF), with panelists Ardian Hoxha (Entrepreneur), Petrit Bejdoni (ASHA), and Visar Idrizi (ViPrint).

Kategoritë


0 komente


0/500