Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Era e fortë rrëzon minaren e xhamisë së vjetër në Deçan
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Era e fortë rrëzon minaren e xhamisë së vjetër në Deçan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Era e fortë rrëzon minaren e xhamisë së vjetër në Deçan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 440 shikime
 • 440 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Era e fortë rrëzon minaren e xhamisë së vjetër në Deçan

Kategoritë


0 komente