Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Era shfaqet në bikini, ky detaj ka marrë gjithë vëmendjen!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Era shfaqet në bikini, ky detaj ka marrë gjithë vëmendjen!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Era shfaqet në bikini, ky detaj ka marrë gjithë vëmendjen!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,797 shikime
 • 1,797 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq hot shfaqet në pishinë Era Istrefi

Kategoritë


0 komente