Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ermal Fejzullahu kërcen nga lartësia në ujë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ermal Fejzullahu kërcen nga lartësia në ujë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ermal Fejzullahu kërcen nga lartësia në ujë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,449 shikime
 • 2,449 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si kërcej Ermal Fejzullahu nga ura

Kategoritë


0 komente