Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Eskalojnë radikalët e Sheshelit në Kuvendin e Serbisë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Eskalojnë radikalët e Sheshelit në Kuvendin e Serbisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Eskalojnë radikalët e Sheshelit në Kuvendin e Serbisë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 4,438 shikime
 • 4,438 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente