Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fabrika me 80 punëtorë premton vende të reja pune
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fabrika me 80 punëtorë premton vende të reja pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 22:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fabrika me 80 punëtorë premton vende të reja pune

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,324 shikime
 • 1,324 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I nisur si një biznes familjar në vitin 2002 me vetëm katër punëtorë, tash është një histori suksesi. Fabrika për prodhimin e fasadave Graniti nga Suhareka tash në gjirin e vet ka afro 80 punëtorë. Përveç prodhimeve të shumta që i bën kjo fabrikë, ajo nuk e ka ndërmend të ndalet. Para një viti ka hapur edhe një fabrikë tjetër.

Kategoritë


0 komente