Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Sa përfiton familja Rugova nga shteti i Kosovës?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Sa përfiton familja Rugova nga shteti i Kosovës?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Sa përfiton familja Rugova nga shteti i Kosovës?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 170 shikime
 • 170 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ditë me fat ka qenë edhe e marta për familjen e ish-presidentit Ibrahim Rugovës.

Bashkëshortja e tij Fanë Rugova është propozuar që të marrë pagë mujore; përveç pagës, ajo pritet të ketë edhe një veturë personale dhe vozitës

Kategoritë


0 komente