Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Fëmija 6-vjeçar që u shkel në ditën e Bajramit në Gjakovë, mbetet në koma
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fëmija 6-vjeçar që u shkel në ditën e Bajramit në Gjakovë, mbetet në koma

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmija 6-vjeçar që u shkel në ditën e Bajramit në Gjakovë, mbetet në koma

 • E publikuar: para 1 jave
 • 2,933 shikime
 • 2,933 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente