Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fëmijët në Gjermani kthehen në shkollat e tyre
Fëmijët në Gjermani kthehen në shkollat e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmijët në Gjermani kthehen në shkollat e tyre

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Fëmijët në Gjermani kthehen në shkollat e tyre – pamje që tregojnë se gjërat nuk janë më si më parë

Kategoritë


0 komente


0/500