Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fëmijët parakalojnë me uniforma të Policisë për nder të pavarësisë
Fëmijët parakalojnë me uniforma të Policisë për nder të pavarësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmijët parakalojnë me uniforma të Policisë për nder të pavarësisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të veshur me uniforma të Policisë së Kosovës, me flamuj të shtetit të Kosovës, nxënësit e shkollës fillore “Qamil Batalli”, të Prishtinës, kanë parakaluar bashkë me pjesëtarët e Policisë së Kosovës për nderë të dhjetë vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Kategoritë


0 komente


0/500